KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601064
*
nr 1260 1064
Nicolas Kuligowski
(f. 1967), Frankrike
Oljemålning, Skor, signerad a tergo 2007. Olja på duk, 162x98 cm
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Följerätt
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2019
kl 19:59:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 19:50:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Läs mer om Nicolas Kuligowski
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt nicolas kuligowski olja olja på duk oljemålning oljemålningar skor
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Läs mer om Nicolas Kuligowski
nr 1260 1064
Nicolas Kuligowski
(f. 1967), Frankrike
Oljemålning, Skor, signerad a tergo 2007. Olja på duk, 162x98 cm
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 7.000 kr |
| Såld: | 6.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/6 19:50:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.Läs mer om Nicolas Kuligowski
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt nicolas kuligowski olja olja på duk oljemålning oljemålningar skor
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8030 Oljemålning
Ib Puja, Ubud Bali. Signerad, daterad 2018, portal..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



