KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601064
*
nr 1260 1064
Nicolas Kuligowski
(f. 1967), Frankrike
Oljemålning, Skor, signerad a tergo 2007. Olja på duk, 162x98 cm
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Följerätt
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2019
kl 19:59:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 19:50:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Läs mer om Nicolas Kuligowski
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt nicolas kuligowski olja olja på duk oljemålning oljemålningar skor
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:41
*
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Läs mer om Nicolas Kuligowski
nr 1260 1064
Nicolas Kuligowski
(f. 1967), Frankrike
Oljemålning, Skor, signerad a tergo 2007. Olja på duk, 162x98 cm
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 7.000 kr |
Såld: | 6.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/6 19:50:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Nicolas Kuligowski
Nicolas Kuligowski, fransk bildkonstnär född 1967.Läs mer om Nicolas Kuligowski
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt nicolas kuligowski olja olja på duk oljemålning oljemålningar skor
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:41